آغاز ثبت نام 30 دوره آموزشی مجازی و آنلاین جدید
ﺳﻪشنبه,20 خرداد, 1399

ثبت نام دوره های جدید حضوری و مجازی سازمان مدیریت صنعتی برای فصل تابستان آغاز شد.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت صنعتی, سید علیرضا شجاعی مدیر دوره های تخصصی سازمان مدیریت صنعتی با اعلام این خبر، گفت: آموزش همواره يكي از وجوه به هم پيوسته خدمات سازمان مديريت صنعتي به عنوان یک مدرسه حرفه‌ای کسب و کار بوده و هست.

وی ادامه داد: قریب شش دهه است‌ سازمان مدیریت صنعتی با هدف تقويت دانش نظري، توسعه بينش سيستمي و راهبردي و ارتقاء مهارت‌هاي كاربردي و تخصصي مديريت، دوره‌هاي آموزشي متمايز خود را طراحي و ارائه می‌کند.  

شجاعی با اشاره به اینکه واحد آموزش سازمان مدیریت صنعتی تهدید ویروس کرونا را به یک فرصت برای توسعه آموزش های مجازی خود تبدیل کرد، افزود: با آغاز شیوع ویروس کرونا از ابتدای اسفند ۹۸ در سطح کشور این سازمان بلافاصله گسترش آموزش های غیرحضوری بر پایه پلتفرم های روز دنیا را در دستور کار خود قرار داد و توانست با اقدامات ضربتی در تقویت زیرساخت های سخت افزاری و نرم افزاری ضمن برگزاری صدها کلاس آموزش مجازی و آنلاین در ماه های اخیر، در کمک به کنترل شیوع ویروس کرونا در جامعه و به حداقل رساندن آسیب ها مسوولیت اجتماعی خود را ایفا نماید.

مدیر آموزش های تخصصی و کاربردی سازمان مدیریت صنعتی از راه اندازی بیش از 30 دوره آموزشی جدید به صورت مجازی و برخط خبر داد و گفت: این دوره ها در حوزه های مدیریت، منابع انسانی، سازمان، مالی و حسابداری، بازرگانی و بازاریابی، تولید و عملیات و پروژه طراحی شده و به دو صورت عمومی برای علاقمندان و اختصاصی شرکت ها و سازمان ها برگزار می شود. وی افزود: این دوره ها علاوه بر حدود 200 دوره آموزشی است که به صورت حضوری یا نیمه حضوری برگزار می شود. 

یادآور می شود، متقاضیان ثبت‌نام و شرکت در دوره‌های آموزشی سازمان مدیریت صنعتی می توانند با مراجعه به بخش ثبت نام اینترنتی سایت این سازمان به نشانی http://imi.ir  در این دوره‌ها ثبت نام کنند. ضمنا عناوین و سرفصل همه دوره ها در سایت مذکور قابل دسترسی است.

Access denied. You do not have permission to perform this action or access this resource.
مدیریت مجوزهامدیریت مجوزها

عنوان

متن

تاریخ انقضاء

تصویر خبر

حوزه کاربردی راهکار

راهکارهای سازمان

کلید واژه ها

پیوست ها

ایجاد شده در توسط
آخرین تغییر در توسط