​​​​​​

برنامه های آینده مدیران
امکان سنجی پروژه های سرمایه گذاری براساس استانداردهای بین الملل (طرح های توجیه فنی-اقتصادی)
سخنران
جناب آقای محسن شریف،مدیرعامل موسسه سپینود شرق ، مشاوره امکان سنجی بیش از سیصد طرح، مشاور تامین مالی پروه های سرمایه گذاری و مدرس مورد تایید WIFI اتریش
روز برگزاری
1398/04/04
زمان شروع
17:00
زمان پایان
19:00
خلاصه برنامه

   امکان پذیری هر پروژه را در چهارچوب های حداقلی برای یک موفقیت پایدار بررسی می کند. بررسی هایی که در شرایط ثبات اقتصادی ضروری است در شرایط ناپایدار امکان تحلیل ریسک های آتی و بررسی سناریوهای مختلف را امکان پذیر می سازد.

    در واقع امکان سنجی پروژه، باید به طور سختگیرانه ابعاد یک پروژه ( بازار، فنی، مالی، محیط زیست و اجتماعی) را به چالش بکشد. چرا که این مطالعه آغاز یک راه بلندمدت است. آینده پژوهی، تحلیل ریسک های احتمالی، بررسی بدترین شرایط و سناریوهای مختلف پروژه، برنامه ریزی های آینده را بهبود می بخشد.

    نبود اطلاعات به روز و افزایش تورم در سال های اخیر، ​محاسبات واقعی و پیش بینی آینده را با مشکل مواجه کرده است. با این حال مطالعات امکان سنجی عمیق و جامع نگر می تواند با پیش بینی بحران ها، مشکلات و مسایل پیش رو، سناریوهای مختلف را بررسی و سرمایه گذاران را در تصمیم گیری درست و با چشم باز یاری نماید.

    بررسی در چهارچوب استاندارد این مطالعات، بسیاری از پروژه هایی که هم اکنون سرمایه گذاران در قدم های آغازین آنها هستند، پروژه های نامطلوب و نامناسبی تشخیص خواهد داد و حتما ابعاد مبهم و قابل توجهی از پروژه را برای صاحبان روشن خواهد کرد.

محل برگزاری
خیابان ولیعصر، نبش خیابان جام جم، مرکز آموزش سازمان مدیریت صنعتی، طبقه سوم، سالن وفاغفاریان
کارگاه ابزارهای نوین برای مدیران عصر دیجیتال ( Blockchain / Cryptocurrencies / Bitcoin)
سخنران
جناب آقای دکتر فرهاد وارث، عضو هیئت علمی سازمان مدیریت صنعتی، اولین مهندس (MCSE) و مدرسی (MCT) مورد تایید مایکروسافت در ایران
روز برگزاری
1398/04/18
زمان شروع
17:00
زمان پایان
19:00
خلاصه برنامه

این کارگاه آموزشی کاربردی و مناسب مدیران می باشد.
در این کارگاه آشنایی با پیدایش، تکنولوژی و کاربرد Blockchain و تاثیر آن بر کسب و کار، چگونگی ایجاد رمزارزهای جدیدی (Cryptocurrencies​)
به همراه آشنایی با نحوه دریافت، نگهداری، ارسال و تبدیل ارزهای دیجیتال به یکدیگر شامل نصب Wallet و تبادل عملی بیت کوین و معامل رمزارزها با یکدیگر می باشد. یک نمونه عملی در فضای مجازی نیز توسط استاد صورت خواهد پذیرفت.

محل برگزاری
خیابان ولیعصر، نبش خیابان جام جم، مرکز آموزش سازمان مدیریت صنعتی ، طبقه سوم، سالن وفاغفاریان