همایش ملی خودرو های آینده به همراه بیست و هفتمین رویداد استارتاپی حمل و نقلی شو خودروهای آینده 13 الی 15 بهمن در مرکز همایش های سازمان مدیریت صنعتی
شنبه,12 بهمن, 1398

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت صنعتی، همسو با سیاست های وزارت صمت و برنامه های اجرایی ایدرو، سازمان مدیریت صنعتی با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با محوریت ستاد توسعه فناوری های حوزه فضائی "همایش ملی خودروهای آینده" را با هدف شناسایی و شبکه ­سازی شرکت های دانش­ بنیان توانمند در حوزه مربوطه برگزار می نماید.

 

این رویداد در دهه مبارک فجر در محل مرکز همایش­های سازمان مدیریت صنعتی برگزار می شود و در آن به ارائه نیازها و گلوگاه ­های صنایع خودروسازی بزرگ کشور در برقی­ سازی خودروها و همچنین ارائه توانمندی شرکت­ های دانش ­بنیان داخلی در بومی سازی فناوری های پرداخته می شود.

خاطر نشان می شود، این همایش از 13 تا 15 بهمن ماه در محل مرکز همایش های سازمان مدیریت صنعتی ساختمان شماره2 واقع در خیابان شیخ بهایی جنوبی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی خیابان نهم، برگزار می شود.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت  همایش خودرو آینده مراجعه یا با شماره های  دبیرخانه همایش، 22414190 داخلی 1104 و 1133 و  22532161  تماس بگیرند.

1 - 30 Next