توسط سازمان مدیریت صنعتی و مرکز تحقیقات اقتصاد و مدیریت دارو دانشگاه علوم پزشکی ایران: طراحی و اجرای دوره مدیریت صنعت دارویی برای اولین بار در کشور
شنبه,22 شهریور, 1399

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت صنعتی، جلسه معرفی دوره مدیریت صنعت دارویی (Pharma-MBA)  به صورت آنلاین با حضور ابوالفضل کیانی بختیاری مدیر عامل سازمان مدیریت صنعتی و عباس کبریایی زاده رئیس مرکز تحقیقات مدیریت و اقتصاد دارو دانشگاه علوم پزشکی تهران و همچنین مدیران ارشد و معاونین شرکت سرمایه‌ گذاری دارویی تامین (تیپیکو) و ۲۵ شرکت زیرمجموعه برگزار شد.

 

در این جلسه ابوالفضل کیانی بختیاری ضمن معرفی فعالیت‌های سازمان مدیریت صنعتی در حوزه های آموزش، مشاوره، تحقیق و انتشارات اظهار داشت: مهمترین عامل جهش تولید، فناوری است و این مهم در رشته صنعت های دانش بنیان ظاهر خواهد شد، که صنعت داروسازی در این زمینه پیشران و دارای مزیت رقابتی است.

 در ادامه، مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی، آمادگی همه جانبه این سازمان را برای همکاری در جهت توسعه ظرفیت مدیریت دارویی کشور اعلام نمود.

در این جلسه همچنین عباس کبریایی زاده به عنوان نماینده دانشگاه علوم پزشکی تهران ضمن تبیین اهداف و تاریخچه شکل گیری گروه مدیریت و اقتصاد دارو دانشگاه علوم پزشکی تهران بر ضرورت توجه به علوم و فنون مدیریتی به منظور بهره وری و چابکی بیشتر و کارآمد سازی ساختارهای مدیریت و اقتصاد این صنعت تاکید کرد.

 وی افزود: با توجه به ماموریت سازمان مدیریت صنعتی و تجارب آن این همکاری آغاز مبارکی برای حوزه مدیریت داروسازی کشور است.

در ادامه این جلسه پس از معرفی دوره اعم از اهداف، چگونگی طراحی، سرفصل‌ها و نحوه ارزیابی، هر یک از مدیران شرکت کننده مختصری از تجارب و توانمندی های خود را بیان کردند.

1 - 50 Next
خانه