بیست و دومین همایش عرصه یادگیری مدیران منابع انسانی توسط سازمان مدیریت صنعتی بصورت وبینار برگزار می شود
دوشنبه,31 شهریور, 1399

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت صنعتی، بیست و دومین همایش "عرصه یادگیری مدیران منابع انسانی ایران" با موضوع" تکنولوژی ها و فرآیندهای نوین مدیریت منابع انسانی" در روز‌های 7 و 8 مهرماه ماه بصورت وبینار برگزار می‌شود.

 

بنا به این گزارش احمد بذلی رئیس این همایش و قائم مقام مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی اظهار داشت: برای نخستین بار و در راستای رعایت پروتکل های بهداشتی ستاد مقابله با کرونا، برگزاری بیست و دومین همایش "عرصه یادگیری مدیران منابع انسانی ایران" به شکل وبینار و با ارائه سخنرانان خارجی و ایرانی به همراه ترجمه همزمان برگزار خواهد شد.

 به گفته وی از سال ۸۱ تا کنون 15 دوره کنفرانس توسعه منابع انسانی در تهران و 21 همایش عرصه یاد گیری در استان‌های کشور توسط سازمان مدیریت صنعتی برگزار شده که طی آن ۹۸۶ تجربه و ۳۷۸۵ مقاله به دبیرخانه کنفرانس واصل شده که از این تعداد بالغ بر ۶۵۰ تجربه و مقاله در رویداد‌های مذکور ارائه شده است.

همچنین ۱۸ هزار نفر از اساتید و متخصصین وصاحبنظران و علاقمندان به حوزه مدیریت منابع انسانی در این رویداد‌ها شرکت کرده اند که حاصل آن بالغ بر ۲۷۰ هزار نفر ساعت آموزش و یاد گیری بوده است. حدود ۶۰ درصد از شرکت کنندگان از بخش خصوصی، ۴۰ درصد از بخش دولتی و ۳۰ درصد هم از جامعه بزرگ زنان کشور بوده است. در این وبینار 6 تجربه داخلی و 2 تجربه بین المللی مرتبط با موضوع همایش به اشتراک گذاشته خواهد شد.

1 - 50 Next
خانه