ثبت رکورد حضور در همایش های آنلاین سازمان مدیریت صنعتی
ﺳﻪشنبه,16 دی, 1399

   به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت صنعتی؛ بیش از 1100 کاربر به صورت آنلاین طی دو روز در پنجمین کنفرانس بین المللی مدیریت صنعتی مشارکت کردند.

رضا کریمی مدیر همایش های سازمان مدیریت صنعتی با اعلام این خبر گفت:  در پنجمین کنفرانس بین المللی مدیریت صنعتی  که با مشارکت"سازمان مدیریت صنعتی"  و "انجمن علمی مدیریت صنعتی ایران"  در تاریخ های 8 و 9 دی ماه برگزار شد، رکورد حضور جدیدی در همایش های آنلاین سازمان مدیریت صنعتی ثبت شد.

وی افزود در این همایش بیش از 1100 کاربر به صورت آنلاین طی دو روز از 3 سالن اختصاصی کنفرانس شامل سالن اصلی و سالن پنل های تخصصی و سالن ارائه مقالات بازدید نمودند. در این کنفرانس علمی که میزبان وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت آقای دکتر رزم حسینی در مراسم افتتاحیه بود؛ 5 پنل تخصصی با موضوعات: "فناوری های نوظهور در صنعت بانکداری و بازار سرمایه"، "مدیریت صنعتی و حکمرانی مطلوب"، "مدیریت صنعتی در شرایط پیچیده کسب و کار"، "جهش تولید و بهره وری در ظرفیت کسب و کار" و "اقتصاد دیجیتال: پیشران ها، فرصت ها وچالش ها" با حضور اساتید دانشگاه، مقامات کشوری، تحلیلگران و متخصصان بخش خصوصی و شرکت های دانش بنیان برگزار شد.

    در این کنفرانس31 مقاله برگزیده جهت ارائه به شکل سخنرانی، در سالن اختصاصی ارائه مقالات با حضور هیات داوران به تکفیک  محورهای کنفرانس، با حضور21 استاد دانشگاه مورد داوری قرار گرفت.

   طی کنفرانس آنلاین مذکور، بیش از 17 ارتباط تصویری ویدئو کنفرانس؛ داخل و خارج از کشور برگزار و در مجموع53 نفر در طی 2 روز سخنرانی کردند.

    وی افزود: در این کنفرانس مجازی 2 پلت فرم تلوزیون اینترنتی و سامانه آموزشی مجازی برای امکان تعامل شرکت کنندگان با سخنرانان و طرح سوالات از محتوای علمی و دریافت پاسخ از اساتید حاضر در کنفرانس بهره برداری گردید.

  تمامی فرایندهای این کنفرانس از اطلاع رسانی، ثبت نام، حضور و نظرسنجی در بستر اینترنت انجام گردید و موجب ثبت رکوردی جدید و موفق در همایش های آنلاین سازمان مدیریت صنعتی شد.

1 - 50 Next
خانه