MBA تعالي سازماني
 

MBA تعالي سازماني

هدف کلی این دوره توانمندسازی مدیران و کارشناسان ارشد جهت توسعه تعالی سازمان‌ها است. انتظار می‌رود شرکت‌کنندگان در این دوره با‌ استفاده از دانش روز تعالی سازمانی، وظایف خود را به‌ نحوی موثرتر از قبل انجام دهند و سازمان متبوع خود را به سطوح بالاتری از تعالی و سرآمدی هدایت کنند.
یکشنبه، 22 خرداد 1401 | Article Rating

این دوره بیش از مباحث نظری به موارد کاربردی می‌پردازد و بحث در خصوص موضوعات و چالش‌های واقعی کسب‌وکار و یافتن راه‌هایی جهت رفع آنها از طریق به‌کارگیری دانش تعالی سازمانی در دستور کار این دوره قرار دارد و بدین دلیل برای مدیران ارشد، مدیران اجرایی، میانی وهمچنین کارشناسان ارشد سازمان‌ها مناسب است و بیش از پیش زمینه‌های رشد فردی و اجتماعی شرکت کنندگان را فراهم می‌آورد.

از جمله ویژگی‌های دیگر نظام آموزشی این دوره استفاده از تجارب دانشجویان به‌عنوان یکی از منابع مهم آموزشی و نیز توجه خاص به کار گروهی است. از این رو در کنار روش متعارف استفاده از استاد و کتاب، بر تبادل تجربه  و یادگیری از یکدیگر تاکید می‌شود. طرح قضایا و مسایل کاری در گروه‌های کوچک از جمله ابزارهایی است که در این برنامه به‌طور وسیع مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین تدوین پروژه‌هایی در ارتباط با مسایل عینی واحد‌های محل خدمت دانشجویان، فرصت به‌کارگیری عملی دانش آموخته شده را فراهم می‌نماید. به‌علاوه، بازدید از سازمان‌های سرآمد نیز می‌تواند زمینه‌های الگوبرداری و یادگیری بهتر و را فراهم نماید. هیئت علمی این برنامه را گروهی از استادان برجسته و مجرب تشکیل می‌دهند که از تجارب عملی پیاده‌سازی الگوهای پیشرفته تعالی سازمانی در مقام مدیر و مشاور مدیریت برخوردار هستند.

طول دوره:

 10 ماه - دو ترم – 320 تا 340 ساعت آموزشی.

مسئول اجرایی دوره :

خانم شوری یمینی راد- تلفن 88604331 (مستقیم) و یا 88604222 داخلی 4252  -ایمیل: sh.rad@imi.ir

تصاویر
  • MBA تعالي سازماني
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: