حضور سازمان مدیریت صنعتی در دومین نمایشگاه معدن کاری دیجیتال
 

حضور سازمان مدیریت صنعتی در دومین نمایشگاه معدن کاری دیجیتال

سازمان مدیریت صنعتی در دومین نمایشگاه جانبی همایش معدن کاری دیجیتال از 7 الی 9 شهریور ماه 1402 در سالن A غرفه A6 در محل هتل المپیک جدیدترین خدمات و محصولات مرتبط خود را ارائه می کند.
چهارشنبه، 08 شهریور 1402 | Article Rating

سازمان مدیریت صنعتی در دومین نمایشگاه جانبی همایش معدن کاری دیجیتال از 7 الی 9 شهریور ماه 1402   در سالن A غرفه A6 در محل هتل المپیک جدیدترین خدمات و محصولات مرتبط خود را ارائه می کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت صنعتی در این نمایشگاه، دوره های MBA و DBA معدن و صنایع معدنی سازمان مدیریت صنعتی برای شرکت کنندگان در همایش معدن کاری دیجتال معرفی می شود.

بنا به این گزارش، همایش معد‌ن‌کاری دیجیتال فرصتی است که با گردهم آمدن ارکان تاثیرگذار این حوزه از جمله شرکت‌های بزرگ معدنی، شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان، دانشگاه‌ها، سرمایه‌گذاران و نخبگان داخلی و بین‌المللی،  مباحث انقلاب صنعتی نسل چهارم در این حوزه مورد بررسی تخصصی قرار گیرد.

همچنین در این رویداد که گروه رسانه‌ای دنیای اقتصاد برگزار کننده آن است، آخرین تحولات در حوزه هوشمندسازی معادن مورد مطالعه قرار می‌گیرد و با بحث و تبادل نظر تخصصی کارشناسان، نیازهای این حوزه شناسایی و راهکارهای کارآمدی مطرح ‌شود.

ساعات بازدید از نمایشگاه 9 الی 17 بوده و برای عموم علاقمندان آزاد است.

تصاویر
  • حضور سازمان مدیریت صنعتی در دومین نمایشگاه معدن کاری دیجیتال
  • حضور سازمان مدیریت صنعتی در دومین نمایشگاه معدن کاری دیجیتال
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: