رتبه بندی و اعطای نشان به مدیران اقتصاد مقاومتی
 

رتبه بندی و اعطای نشان به مدیران اقتصاد مقاومتی

با همکاری این دو سازمان، تولید کنندگان کشور در حوزه اقتصاد مقاومتی مورد رتبه بندی قرار گرفته و به مدیران این صنایع در سطوح ملی و استانی، نشان اعطا شود.
یکشنبه، 14 شهریور 1400 | Article Rating

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت صنعتی، در نشست مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی و رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، مقرر شد با همکاری این دو سازمان، تولید کنندگان کشور در حوزه اقتصاد مقاومتی مورد رتبه بندی قرار گرفته و به مدیران این صنایع در سطوح ملی و استانی، نشان اعطا شود.

بنا به این گزارش، براساس سند راهبردی ده ساله اعتلای بسیج مبتنی بر بیانیه گام دوم، مردمی سازی و مشارکت فعال بسیج در تحقق سیاست های کلی نظام و بویژه سیاست های اقتصاد مقاومتی، از جمله ماموریت هایی ست که به این نهاد مردمی واگذار شده است.

بر این اساس با توجه به سوابق سازمان مدیریت صنعتی در رتبه بندی های گوناگون، توافق نامه ای میان طرفین منعقد و مقرر شد، پس از طراحی و تدوین مدل، شیوه نامه ها و شاخص های کمی و کیفی، این رتبه بندی که همراه با اعطای نشان است با همکاری دو سازمان اجرایی شود.

در این جلسه مقرر شد به منظور اعطای نشان اقتصاد مقاومتی در دو سطح ملی و استانی، سازمان مدیریت صنعتی نسبت به پرورش ارزیابان این رتبه بندی به منظور پایش و ممیزی دقیق و راستی آزمایی ارزیابی ها و خودارزیابی ها اقدام نماید.

نتایج نهایی این رتبه بندی در مراسمی که بصورت مشترک برگزار می شود، اعلام خواهد شد.

در این نشست دکتر ابوالفضل کیانی بختیاری مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی، ضمن تشریح فعالیت ها و اقدامات این سازمان، برای همکاری در تدوین مدل، شاخص ها و ارزیابی های ملی تا مرحله اعطای نشان اعلام آمادگی کرد.

همچنین سردار علی حسین رعیتی فرد، رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، ضمن بیان ماموریت بسیج در حوزه اقتصاد مقاومتی، ابراز امیدواری کرد که با توجه به سابقه و توانمندی سازمان مدیریت صنعتی در رتبه بندی های گوناگون، ظرفیت های این سازمان در تعامل با سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، برای اجرای رتبه بندی تولیدکنندگان در حوزه اقتصاد مقاومتی نتیجه بخش باشد.

تصاویر
  • رتبه بندی و اعطای نشان به مدیران اقتصاد مقاومتی
  • رتبه بندی و اعطای نشان به مدیران اقتصاد مقاومتی
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: