گام بلند سازمان مدیریت صنعتی در برگزاری دوره های بین المللی
 

گام بلند سازمان مدیریت صنعتی در برگزاری دوره های بین المللی

همکاری سازمان مدیریت صنعتی در برگزاری دوره های بین المللی و ارائه خدمات آموزشی با نهاد بین المللی مرکز تجارت بین الملل International Trade Center (ITC)
چهارشنبه، 21 اردیبهشت 1401 | Article Rating

سازمان مدیریت صنعتی در برگزاری دوره های بین المللی و ارائه خدمات آموزشی با همکاری نهاد بین المللی مرکز تجارت بین الملل International Trade Center (ITC)  گام بلند دیگری برداشت.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت صنعتی، با توجه به همکاری مشترک در پروژه پرورش 500 کارآفرین جوان درایران که از طرف ITC به عنوان یک نهاد بین الملل سازمان ملل (UN)، فعالیت می نماید، سازمان مدیریت صنعتی پس از ارزیابی های فنی به عنوان بزرگترین پارتنر اجرایی طرح برگزیده شده است.

این فرایند ارزیابی با توجه به تجارب برجسته سازمان در زمینه توسعه مدیریت و کارآفرین خصوصاَ کارآفرینان جوان به این سازمان واگذار گردیده است.

شایان ذکر است طی سالهای گذشته سازمان مدیریت صنعتی پروژه های ملی در راستای توسعه کارآفرینی و پرورش کارآفرینان جوان در کشور داشته است. برگزاری المپیاد مدیریت اقتصاد دانشجویی، اداره کاریابی و توسعه اشتغال دانش آموختگان، اجرای دوره نوجوانان امروز؛کارآفرینان فردا، دوره ویژه کارآفرینی برای فرزندان کارکنان سازمان های بزرگ از اهم پروژه های این سازمان در زمینه کارآفرینی نوجوانان است.

پروژه مذکور با سرمایه گذاری مرکز تجارت بین الملل (ITC) و به صورت کاملا رایگان برای جوانان دربازه سنی 25-18 سال است که طی یک فرایند ارزیابی توسط سازمان مدیریت صنعتی برگزیده خواهند شد.

در راستای این همکاری جلسه ای با حضور نمایندگان (ITC) خانم مایارا لوزادا و خانم لوسی گرالدین و همچنین با حضور معاونت محترم آموزش جناب آقای دکتر شجاعی و مدیریت محترم دوره های تخصصی و کاربردی آقای دکتر کریمی در واحد آموزش سازمان مدیریت صنعتی برگزار گردید.

اطلاعات تکمیلی از طریق وبسایت سازمان مدیریت صنعتی imi.ir ارائه خواهد شد.

تصاویر
  • گام بلند سازمان مدیریت صنعتی در برگزاری دوره های بین المللی
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: