ثبت  رکورد حضور در همایش های آنلاین سازمان مدیریت صنعتی
تمامی فرایندهای این کنفرانس از اطلاع رسانی، ثبت نام، حضور و نظرسنجی در بستر اینترنت انجام گردید و موجب ثبت رکوردی جدید و موفق در همایش های آنلاین سازمان مدیریت صنعتی شد.
ﺳﻪشنبه، 16 دی 1399 - 15:15
طرح ملی تاپ از سرمایه های انسانی جوان حمایت و مانع از مهاجرت نخبگان می شود
وی از اساتید خواست تا با تقویت همکاری خود با صنعت و حل مشکلات این بخش به ارزش آفرینی بپردازند. قبادیان راه حل ارتباط صنعت و دانشگاه را سناریوی برد برد بر مبنای اعتماد و اعتقاد متقابل دانست که در این دوره زمانی در حال شکل گیری است.
یکشنبه، 14 دی 1399 - 15:00
در شانزدهمین کنفرانس توسعه منابع انسانی عنوان شد: باز آفرینی اکو سیستم مدیریت منابع انسانی
مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی بر ضرورت استفاده از ابزار و فناوری ها برای ساختن اکوسیستم منابع انسانی تحول آفرین و توانمندی کارکنان از این طریق، تاکید نمود و خاطر نشان کرد که تمامی فناوری ها در نهایت، برای کارکرد درست، به انسان و خرد انسانی نیاز دارند.
یکشنبه، 14 دی 1399 - 14:34
رئیس هیات عامل ایدرو تشریح کرد :ایدرو پیشگام در گسترش انقلاب صنعتی چهارم در کشور/ جایگاه سازمان‌های توسعه ای در رفع کاستی‌های اقتصادی بخش صنعت
ایدرو براساس یک برنامه مشخص، پیشگام ایجاد و گسترش زمینه های لازم برای اجرای گام به گام انقلاب صنعتی چهارم در صنایع کشور خواهد بود .
چهارشنبه، 10 دی 1399 - 10:16
در پنجمین کنفرانس بین المللی مدیریت صنعتی عنوان شد: ضرورت فرهنگ سازی و پیاده سازی مولفه های بنیادین صنعت 4.0 در مدیریت و جهش تولید
وزیر صمت امنیت ملی را در گرو قدرت اقتصادی دانست و گفت: قدرت اقتصادی بستگی به نرخ تورم، رشد تولید سرانه، توزیع عادلانه ثروت میان مردم دارد که توزیع عادلانه ثروت در واقع مؤید فرصت‌های مساوی برای کارآفرینی و تولید ثروت است.
دوشنبه، 08 دی 1399 - 17:10
با همکاری سازمان مدیریت صنعتی و مرکز توسعه تجارت الکترونیکی محقق شد: طراحی و پیاده سازی رتبه کسب و کارهای اینترنتی
این پروژه مشترک با هدف ایجاد یک سیستم خودکنترلی برای بهبود مستمرعملکرد کسب وکار‌ها و افزایش رضایتمندی مشتریان بر مبنای معیار‌های شفاف و قابل سنجش برای کمک به مصرف کننده در انتخاب صحیح، طراحی و پیاده‌سازی شده است.
پنجشنبه، 27 آذر 1399 - 08:06
امضای قرارداد کارگزاری خدمات توانمندسازی میان سازمان مدیریت صنعتی و صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری
موضوع این قرارداد ارائه خدمات توانمندسازی در حوزه های آموزش و مشاوره از سوی سازمان مدیریت صنعتی بنا به تقاضای صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری در خصوص شرکت و موسسات دانش بنیان است.
چهارشنبه، 19 آذر 1399 - 14:24
پنجمین کنفرانس بین المللی مدیریت صنعتی برگزار می شود
در این همایش که با موضوع "نوسازی صنعت در پرتو تحولات نوظهور" و به شکل آنلاین برگزار می شود جدیدترین دستاوردهای علمی و پژوهشی در رشته های مدیریت صنعتی و مهندسی صنایع به اشتراک گذاشته می شود
دوشنبه، 17 آذر 1399 - 13:31
شانزدهمین کنفرانس بین المللی توسعه منابع انسانی برگزار می شود
شانزدهمین کنفرانس بین المللی توسعه منابع انسانی با موضوع بازآفرینی اکو سیستم منابع انسانی بصورت وب کنفرانس در سازمان مدیریت صنعتی برگزار می‌شود.
شنبه، 15 آذر 1399 - 15:33
مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی اعلام کرد: استعدادیابی و پرورش مشاوران حرفه‌ای مدیریت ایران
هدف اصلی این برنامه تقویت و توسعه‌ی ظرفیت مشاوره مدیریت در کشور؛ ضمن شناسایی و جذب استعدادهای بالقوه و بالفعل این حوزه در شبکه مشاوران سازمان (شمسا) است.
شنبه، 08 آذر 1399 - 14:56
صفحه 5 از 52ابتدا   قبلی   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  بعدی   انتها