در پنجمین کنفرانس بین المللی مدیریت صنعتی عنوان شد: ضرورت فرهنگ سازی و پیاده سازی مولفه های بنیادین صنعت 4.0 در مدیریت و جهش تولید
وزیر صمت امنیت ملی را در گرو قدرت اقتصادی دانست و گفت: قدرت اقتصادی بستگی به نرخ تورم، رشد تولید سرانه، توزیع عادلانه ثروت میان مردم دارد که توزیع عادلانه ثروت در واقع مؤید فرصت‌های مساوی برای کارآفرینی و تولید ثروت است.
دوشنبه، 08 دی 1399 - 17:10
با همکاری سازمان مدیریت صنعتی و مرکز توسعه تجارت الکترونیکی محقق شد: طراحی و پیاده سازی رتبه کسب و کارهای اینترنتی
این پروژه مشترک با هدف ایجاد یک سیستم خودکنترلی برای بهبود مستمرعملکرد کسب وکار‌ها و افزایش رضایتمندی مشتریان بر مبنای معیار‌های شفاف و قابل سنجش برای کمک به مصرف کننده در انتخاب صحیح، طراحی و پیاده‌سازی شده است.
پنجشنبه، 27 آذر 1399 - 08:06
امضای قرارداد کارگزاری خدمات توانمندسازی میان سازمان مدیریت صنعتی و صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری
موضوع این قرارداد ارائه خدمات توانمندسازی در حوزه های آموزش و مشاوره از سوی سازمان مدیریت صنعتی بنا به تقاضای صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری در خصوص شرکت و موسسات دانش بنیان است.
چهارشنبه، 19 آذر 1399 - 14:24
پنجمین کنفرانس بین المللی مدیریت صنعتی برگزار می شود
در این همایش که با موضوع "نوسازی صنعت در پرتو تحولات نوظهور" و به شکل آنلاین برگزار می شود جدیدترین دستاوردهای علمی و پژوهشی در رشته های مدیریت صنعتی و مهندسی صنایع به اشتراک گذاشته می شود
دوشنبه، 17 آذر 1399 - 13:31
شانزدهمین کنفرانس بین المللی توسعه منابع انسانی برگزار می شود
شانزدهمین کنفرانس بین المللی توسعه منابع انسانی با موضوع بازآفرینی اکو سیستم منابع انسانی بصورت وب کنفرانس در سازمان مدیریت صنعتی برگزار می‌شود.
شنبه، 15 آذر 1399 - 15:33
مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی اعلام کرد: استعدادیابی و پرورش مشاوران حرفه‌ای مدیریت ایران
هدف اصلی این برنامه تقویت و توسعه‌ی ظرفیت مشاوره مدیریت در کشور؛ ضمن شناسایی و جذب استعدادهای بالقوه و بالفعل این حوزه در شبکه مشاوران سازمان (شمسا) است.
شنبه، 08 آذر 1399 - 14:56
ادبیات سازی، فرهنگ سازی و آموزش انقلاب صنعتی چهارم در سازمان مدیریت صنعتی
محوریت پیاده سازی انقلاب صنعتی چهارم در وزارت صنعت، معدن و تجارت به سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران محول شده است. همچنین مباحث ادبیات سازی، فرهنگ سازی و آموزش انقلاب صنعتی چهارم به عهده سازمان مدیریت صنعتی گذاشته شده است.
شنبه، 08 آذر 1399 - 14:04
انعقاد تقاهم نامه همکاری همه جانبه میان سازمان مدیریت صنعتی و سازمان توسعه تجارت: گام بلندی بسوی هم افزایی صنعت و تجارت
طرفین با امضای این تفاهم نامه در خصوص مشارکت در صادراتی کردن بنگاه های تولیدی کشور و جهش صادراتی بنگاه های صادراتی با توجه به سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی در خصوص برونگرایی اقتصاد؛ همکاری خواهند نمود.
شنبه، 17 آبان 1399 - 16:25
فرهنگ و فراصنعت
سخنرانی دکتر ابوالفضل کیانی بختیاری مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی در چهارمین همایش توسعه فرهنگ صنعتی
پنجشنبه، 15 آبان 1399 - 14:25
صفحه 6 از 53ابتدا   قبلی   1  2  3  4  5  [6]  7  8  9  10  بعدی   انتها